Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2024

Autodetailer

SISAUTO
  • Łódź, łódzkie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Grupa SISAUTO to ugruntowane na rynku motoryzacyjnym serwisy Toyoty, Lexusa, Hondy, Mazdy i Forda.
Poszukujemy pracowników na stanowisko autodetailer.
Osób zmotywowanych, które są gotowe związać się z pracodawcą na dłużej.
mycie detailingowe

Opis stanowiska:
• autodailingowe mycie i sprzątanie wnętrza auta, pielęgnacja skór
• polerowanie auta maszynowo
• powłoki ceramiczne
• usuwanie rys
• serwis powłok ceramicznych

Nasze oczekiwania:
• praktyka w zawodzie
• solidność, zaangażowanie i aktywna postawa
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• umowa o pracę- pełen etat (dopuszczamy inne formy korzystne dla kandydata)
• wysokie zarobki (podstawa gwarantowana + premia za przerób)
• stabilne warunki zatrudnienia
• rozwój zawodowy

praca zmianowa 8-16; 9-17

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Kandydaci nie posiadający doświadczenia w zawodzie mechanik samochodów osobowych nie będą brali udziału w dalszej rekrutacji.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".