NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator produkcji/ Elektromonter

Zawód: Elektromonter
Miejsce pracy: Mikołów
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Zakład Transformatorów w Mikołowie jest jednym z liderów na polskim rynku w zakresie produkcji i dostaw transformatorów średniego napięcia dla sektora energetycznego. Nasze produkty dostarczamy również na wiele rynków eksportowych takich jak Szwecja, Finlandia, Łotwa, Litwa, Estonia, Rumunia, Słowacja, Czechy, Belgia, Niemcy, Rosja, których odbiorcami są zarówno duże koncerny i zakłady energetyczne, jak i małe przedsiębiorstwa. Ciągły rozwój i dążenie do polepszenia jakości zaowocował uzyskaniem w 1996r Certyfikatu ISO 9001. W kolejnych latach następowały dalsze przekształcenia: połączenie AEG i GEC Alsthom – zmiana nazwy na GEC Alsthom (1997), a później na Alstom (1998).W grudniu 2001 miała miejsce konsolidacja firm Koncernu ALSTOM w Polsce, a także został zakończony proces nadania Certyfikatu Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001.

W 2004 na skutek przejęcia sektora Transmisji i Dystrybucji przez koncern AREVA zmianie uległa nazwa firmy na AREVA T&D Sp. z o.o. Koncern Schneider Electric przejął cześć AREVA D w czerwcu 2010, a od 2011 nazwa spółki zmieniła się na Schneider Electric Energy Poland Sp. z o. o.

Obecnie Mikołowska Fabryka Transformatorów produkuje 4 rodzaje produktów:
• transformatory olejowe MINERA
• transformatory żywiczne TRICAST
• transformatory żywiczne RESIGLAS

Opis stanowiska:

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn.

Do naszej fabryki w Mikołowie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko: Elektromontera

Zakres obowiązków:

  • Prace produkcyjne przy produkcji transformatorów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic lub SEP
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym.

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym

Jak aplikować - informacje