Mechanik / Elektromechanik Wózków Widłowych / Pojazdów sam

Sevio Sp. z o.o.
  • Świecie, kujawsko-pomorskie pow. świecki

Inżynier

Umowa o pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW, ZADAŃ:

· Serwis, naprawy, przeglądy techniczne wózków i pojazdów,

· Diagnozowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,

· Diagnostyka i naprawa instalacji, hydraulicznych, elektrycznych,

· Przygotowywanie maszyn i urządzeń do badań UDT oraz udział w przeglądzie.

NASZE OCZEKIWANIA:

· Wykształcenie średnie lub minimum zawodowe techniczne,

· Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, elektrotechniki,

· Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów,

· Znajomość technologii napraw oraz samodzielność w diagnozie i naprawach,

· Znajomość czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych,

· Dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP, p/ppoż.,

· Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność oraz praca w systemie zmianowym,

· Prawo jazdy kat. B,

· Uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki (mile widziane),

OFERUJEMY:

· Dynamiczną i interesującą pracę oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· Praca w systemie 2 zmianowym od pon. do pt.,

· Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia kompetencji,

· Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego,

· Dostępność do pakietu socjalnego.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)