Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1151        SUBSKRYBUJE: 7147

Elektryk / Elektromonter

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-03-28

INSTALUS Elektroinstalacje istnieje na rynku usług elektroinstalacyjnych od 2004 roku. Wykonujemy instalacje w szerokim zakresie od elektrycznych, alarmowych, RTV, aż po rozbudowane instalacje budynków inteligentnych. Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm, jak również korporacji o zasięgu ogólnopolskim.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryk - Elektromonter

  • praca na terenie Śląska oraz całego kraju
  • wykonywanie zleceń dla prywatnych inwestorów, instytucji publicznych, korporacji ogólnopolskich.

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych
  • układanie tras kablowych
  • montaż i podłączanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych, rozdzielnic, opraw oświetleniowych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami budowlanymi
  • gotowość do pracy w delegacji na prowadzonych przez firmę budowach
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
  • umiejętność czytania planów elektrycznych
  • prawo jazdy kat. B do 3,5 t
  • uprawnienia SEP E 1kV

Mile widziane:

  • uprawnienia E i D do 15 kV
  • umiejętność wykonywania badań i pomiarów elektrycznych instalacji

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wg stawki godzinowej + diety
  • szkolenia branżowe
  • odzież roboczą i narzędzia
  • elastyczność w warunkach pracy
  • pracę w młodym dynamicznym zespole