NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pielęgniarka dializacyjna

Zawód: Pielęgniarka
Miejsce pracy: Tychy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Fresenius Medical Care to największy na świecie międzynarodowy dostawca produktów i usług dializacyjnych dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek. Innowacyjne produkty i nowoczesne terapie medyczne zapewniają najwyższą jakość leczenia pacjentów. W Polsce Fresenius Medical Care Polska zaopatruje szpitale i stacje w całym kraju od blisko 30 lat. Od 2000 firma prowadzi także własne stacje dializ poprzez spółkę Fresenius Nephrocare Polska.

Opis stanowiska:

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.

poszukuje kandydatki/kandydata do pracy

na stanowisku: PIELEGNIARKA DIALIZACYJNA

w stacji dializ w Tychach

Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie,

  • doświadczenie w pracy na stacji dializ/oddziale nefrologicznym mile widziane, zapraszamy także osoby bez doświadczenia, które odpowiednio przeszkolimy.

Firma oferuje:

  • formę zatrudnienia - do indywidulanego uzgodnienia: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu lub na kontrakcie, także jako praca dodatkowa,

  • warunki wynagrodzenia – do uzgodnienia,

  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,

  • możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych,

  • stabilne zatrudnienie.

Jak aplikować - informacje