Brygadzista

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-02-25

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 20 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie  w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie, na projekt dotyczący kontroli jakości części samochodowych w lokalizacji Opole przy zakładzie Polaris poszukujemy Brygadzisty

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zespołem inspektorów (planowanie zmian, wyznaczanie obowiązków), efektywne zarządzanie czasem pracy podległych inspektorów Przygotowanie, prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Zaangażowanie w systematyczne usprawnianie
  • Rozwój współpracy i budowanie relacji z klientami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym
  • Konsekwencja w działaniu, umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołowej
  • Samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie z branży Motoryzacyjnej, przy realizacji ciekawych projektów.
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole, szkolenia wdrażające i doskonalące,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów (Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • System bonusowy oraz dofinansowanie do wczasów,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Zawód:
Brygadzista
Miejsce pracy:
Opole
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
11-02-2021
Oferta wygasła w dniu:
25-02-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SYNERGIO S.A.

Brygadzista ekipy monterów fotowoltaicznych

Zawód: brygadzista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Śląskie
05-03-2021 POLECANA