Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.03.2024

Doradca Żywieniowy Zieliński Pasze & AGro

Zieliński Pasze & Agro
  • Krasnosielc, mazowieckie pow. makowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Zieliński Pasze & Agro. Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 1994 r. z całkowicie polskim kapitałem. Dzięki doświadczeniu zdobytemu poprzez wieloletnią współpracę z Hodowcami dostarczamy Rolnikom kompleksowe wsparcie w produkcji rolnej. Indywidualne podejście do klienta, wsparcie specjalistów, doskonała obsługa oraz rodzinna atmosfera pracy to tylko niektóre z naszych atutów. Zajmujemy się sprzedażą m.in. nawozów mineralnych, materiału siewnego, folii rolniczych, komponentów paszowych. Oferujemy również usługowe mieszanie pasz.
DORADCA ŻYWIENIOWY

MIEJSCE PRACY:
1. Powiaty: przasnyski, mławski, ciechanowski.
2. Powiaty: ostrołęcki, łomżyński, ostrowski.
Siedziba firmy: Krasnosielc

TWOJE OBOWIĄZKI TO:

• sprzedaż produktów firmy
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• budowanie efektywnych i długotrwałych relacji z klientami
• doradztwo żywieniowe i opieka po sprzedażowa nad klientami
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• realizacja budżetu sprzedażowego

WYMAGANIA:

• znajomość branży rolniczej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
• samodzielność w działaniu,
• nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
• umiejętność organizacji pracy własnej,
• znajomość zasad żywienia zwierząt gospodarskich
• wykształcenie min. średnie/rolnicze, preferowana zootechnika
• prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

• pracę w dynamicznym zespole w firmie rodzinnej.
• możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia handlowe i produktowe).
• umowę o pracę.
• stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia - pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży.
• niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy i telefon).

Kandydat powinien identyfikować się z wartościami wyznawanymi przez firmę Zieliński Pasze & Agro:

• Sumienność, samodyscyplina.
• Odpowiedzialność i zaangażowanie.
• Uczciwość, lojalność, poufność.
• Gotowość niesienia pomocy kolegom z zespołu.
• Szczerość, wzajemny szacunek.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV pod adres e-mail: rekrutacja”małpka”zielinskiagro.pl w tytule e-mail proszę wpisać Doradca Żywieniowy + imię i nazwisko oraz powiat. Nabór pracowników trwa do: 19/02/2021.