Pracownik działu rezerwacji i sprzedaży

Hotel Aurora
  • Międzyzdroje, zachodniopomorskie pow. kamieński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel **** Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik Działu Rezerwacji i Sprzedaży

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- przyjemną atmosferę pracy
- możliwość samorealizacji i wdrażania własnych pomysłów
- możliwość rozwoju zawodowego
- wsparcie w rozwoju poprzez atrakcyjny system szkoleń
- pracę w młodym, energicznym zespole
- udział w tworzeniu oferty hotelowej
- poza wynagrodzeniem zasadniczym atrakcyjną premię sprzedażową

Obowiązki:
- profesjonalna obsługa klienta - przedstawianie najkorzystniejszych ofert w oparciu o zdefiniowane potrzeby
- pełna obsługa procesu rezerwacji (sprzedaż usług hotelowych z uwzględnieniem optymalnego zapełnienia dostępności, obsługa systemów rezerwacyjnych)
- ścisła współpraca ze wszystkimi działami w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Gościa oraz bieżące rozwiązywanie problemów
- raportowanie i analiza efektów działań

Wymagania wobec kandydatów:
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- sumienność
- wysoka kultura osobista
- sprawność obsługi sprzętów biurowych oraz komputera

Pożądane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej
- znajomość programów rezerwacyjnych
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

CV prosimy przesyłać na email: @

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)