NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. Zakupów

Międzynarodowa grupa Magneti Marelli, będąca częścią Fiat Chrysler Automobiles, projektuje i produkuje zaawansowane technologicznie systemy i komponenty dla branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 38.000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 6 zakładach w Polsce pracuje 3000 osób

Opis stanowiska:

  • Realizowanie procesu zakupowego materiałów produkcyjnych;

  • Optymalizacja parku dostawców, monitorowanie rynku potencjalnych dostawców i czynników kosztowych, mogących wpływać na realizację celów zawartych w działowym i zakładowym budżecie, ze szczególnym uwzględnieniem planów redukcji kosztów;

  • Przeprowadzanie przetargów i negocjacji z dostawcami i utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami;

  • Definiowanie i wdrażanie oszczędności, koordynacja projektów redukcji kosztów;

  • Poszukiwanie i wdrażanie alternatywnych źródeł dostaw;

  • Kontrola terminowości i realizacji zamówień;

  • Zarządzanie projektami;

  • Współpraca z klientem wewnętrznym (np. customer service, logistyka, magazyn, produkcja) w realizacji celów firmy;

  • Wspieranie i udział w procesach budżetowania: Daily Budget / Monthly Roll / Profit Plan;

  • Tworzenie raportów z osiągniętych wyników;

  • Zapewnienie zgodności pracy z wymaganiami IATF, ISO/TS 16949, ISO 14001 oraz z przepisami prawnymi, wymaganiami korporacyjnymi oraz zasadami BHP i Ppoż.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki handel zagraniczny, logistyka);

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie;

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność posługiwania się pakietem Ms Office;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji;

  • Wiedza z zakresu procedur i wskaźników zakupowych;

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników;

  • Dyspozycyjność;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • Możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata;

  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Kursy językowe;

  • Pakiet benefitów pracowniczych.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA