NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

Zawód: Informatyk
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Działamy na rynku IT od 1989 roku, oferując kompleksowe informatyzacje przedsiębiorstw i urzędów. Nasze produkty: RATUSZ® i Rekord.ERP zostały wdrożone w ponad 300 jednostkach administracji publicznej i 200 przedsiębiorstwach z terenu całego kraju.

Jesteśmy laureatami takich nagród, jak: Przedsiębiorstwo Fair-Play, Lider Polskiego Biznesu, Firma Dobrze Widziana. Przyznane wyróżnienia potwierdzają nasze wartości: jakość produktów, etykę w biznesie oraz odpowiedzialność za pracowników i otoczenie.

Opis stanowiska:

W chwili obecnej rekrutujemy na stanowiska:

Wdrożeniowiec Systemów informatycznych

w zespole finansowo-budżetowym

  • wdrażanie modułów związanych z informatyzacją w zakresie budżetu i finansów
  • praca w zespole, który wspiera jednostki samorządu terytorialnego

w zespole kadrowo-płacowym

  • wdrażanie modułów związanych z informatyzacją
    w zakresie kadr i płac
  • praca w zespole, który wspiera zarówno z jednostki samorządu terytorialnego jak i przedsiębiorstwa związana z wdrażaniem

 w zespole rozliczeń, podatków i opłat

  • wdrażanie modułów związanych z rozliczeniami podatkowymi, modułami opłatowymi
    i ewidencyjnymi (pakiet oprogramowania dla administracji samorządowej)
  •  praca w zespole, który wspiera jednostki samorządu terytorialnego

Główne zadania dla powyższych stanowisk:

  • udział w realizacji projektów informatycznych
  • prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania
  • konsultacje wdrożeniowe, analiza i rozwiązywanie problemów
  • wsparcie procesów rozwoju oprogramowania

Wymagania:

  • umiejętność budowania prostych zapytań SQL
  • otwartość na pracę z ludźmi i pracę w zespole
  • zaangażowanie, zdecydowanie i chęć do nauki
  • mile widziani studenci ostatnich lat i absolwenci kierunku informatyka
  • mile widziana widza z zakresu podatków, kadr-płac lub finansów
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • udział w szkoleniach specjalistycznych i konferencjach branżowych związanych ze stanowiskiem pracy i realizowanymi projektami
  • lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy
  • benefity dla pracowników i ich rodzin

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA