NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Magazynier

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma AWD Interior z Bielska-Białej jest wiodącym na rynku europejskim dystrybutorem akcesoriów łazienkowych i wyposażenia domu. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2002 r. i w ciągu ostatnich lat zmieniło się z firmy o charakterze regionalnym w spółkę o zasięgu międzynarodowym.

Zespół AWD Interior tworzą ludzie doświadczeni, zaangażowani w powierzone zadania,  kreatywni, którzy w atmosferze wzajemnego poszanowania, wspólnie działają, aby osiągnąć założone cele.

Opis stanowiska:

Firma AWD Interior z Bielska-Białej

poszukuje pracownika na stanowisko

Magazynier

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • uczciwość i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność fizyczna

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • uprawnienia na wózek widłowy

Firma oferuje:

  • pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA