NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi klienta

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

W Versum tworzymy oprogramowanie cenione przez tysiące salonów w branży hair & beauty w Polsce i na świecie. Jednocześnie przez nasz portal rezerwacyjny Moment.pl umawianych jest setki wizyt dziennie. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i błyskawicznie się rozwijamy. Rozbudowujemy aplikację, wprowadzamy kolejne produkty i wchodzimy na nowe rynki. Prowadzimy wiele kampanii e-marketingowych i stawiamy sobie ambitne cele.

Po więcej informacji na temat firmy zapraszamy na: www.versum.pl

Opis stanowiska:

Kogo szukamy:

W związku z rozwojem naszej działalności, poszukujemy osób, które będą potrafiły skutecznie zachęcić salony urody do bezpłatnego wypróbowania przyjaznego oprogramowania do zarządzania firmami z branży hair&beauty.

Do Twoich obowiązków należeć będą:

- Kontaktowanie się z potencjalnymi klientami;

-  Prezentowanie możliwości naszego oprogramowania i zachęcanie potencjalnych klientów do wypróbowania go za darmo;

- Poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji;

- Odpowiadanie na zapytania klientów;

- Doradztwo i wsparcie klientów;

- Budowanie relacji z istniejącymi klientami;

- Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych;

- Udział w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje).

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

- Wysokich umiejętności w zakresie obsługi klienta i sprzedaży;

- Analitycznego myślenia;

- Dobrej znajomości komputera i internetu;

- Chęci nauki i zainteresowania nowoczesnymi technologiami.

Mile widziane będą:

- Dobra znajomość nowoczesnych technologii;

- Nieszablonowość w myśleniu;

- Otwartość na ludzi;

- Łatwość w nawiązywaniu relacji.

Firma oferuje:

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: 2200 zł brutto + prowizja;

- Umowę o pracę (lub inną formę zatrudnienia w zależności od Twoich preferencji);

- Miejsce pracy w Bielsku-Białej: https://www.facebook.com/VersumPolska/posts/1353268724758654;

- Elastyczne godziny pracy - nie więcej niż 8 dziennie (chyba, że będziesz chcieć więcej);

- Prywatną opiekę medyczną;

- Możliwość uczestniczenia w lekcjach języka angielskiego dofinansowanych przez firmę;

- Pracę w młodym i ambitnym zespole: https://www.facebook.com/VersumPolska/posts/1133388496746679​ ;

- Przyjazną atmosferę;

- Najwyższej jakości sprzęt i narzędzia pracy;

- Niezależność i możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA