NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Kierownik projektu - Inżynier Elektryk

Zawód: Elektryk
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma JJA Progress Andrzej Wolski Sp. J. działa na polskim rynku od 1994 roku w sektorze elektroenergetycznym oraz przemyśle ciężkim na SN. Firma specjalizuje się w sterowaniu i kompensacji mocy biernej zmniejszając opłaty za energię i umożliwiając zdalną kontrolę urządzeń. W górnictwie specjalizuje się w sterowaniu stacji wentylatorowych głównego przewietrzania. Dla instytucji badawczych lotnictwa jest jedyną firmą na rynku polskim dostarczającą układy sterowania dla tuneli aerodynamicznych.

Opis stanowiska:

Kierownik Projektu - Inżynier Elektryk

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • udokumentowane doświadczenie w kierowaniu projektami inżynierskimi,
  • znajomość programów projektowych (AutoCAD, EPLAN itp.),
  • umiejętność kierowania i współpracy z mobilnym zespołem inżynierów i techników,
  • kreatywność w podejmowaniu ambitnych zadań.

Firma oferuje:

  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • atrakcyjną ścieżkę kariery,
  • szkolenia,
  • umowę o pracę,
  • nowoczesne biuro,
  • motywacyjny system nagród.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA