NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

TŁOCZARZ/ OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

BULTEN POLSKA należy do międzynarodowego koncernu inżynieryjnego. Nasze główne obszary działania to produkcja, sprzedaż oraz dystrybucja elementów złącznych dla przemysłu samochodowego w Europie.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn do produkcji elementów złącznych metodą obróbki plastycznej na zimno

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • umiejętności metrologiczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i porównania ze zleceniem produkcyjnym
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • gotowość do szkolenia

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie
  • pakiet socjalny : wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne płatne przez pracodawce, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego i karty multisport,  dopłata do biletów, grupowe ubezpieczenie, posiłek w zakładowej stółówce płatne przez pracodawce
  • szkolenie oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy

Potrzebujesz więcej informacji zachęcamy przejść do profilu pracodawcy.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA