NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Asystent/ka ds. szkoleń

Zawód: Asystent
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń, które mają zastosowanie w ochronie zdrowia: specjalizacji, kursów kwalifikacyjnych, kursów specjalistycznych, kursów dokształcających, kursów doskonalących, seminariów.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków będzie obejmował m. in. :

  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji dot. praktycznej części szkoleń
  • administrowanie aplikacją wspomagającą obsługę szkoleń
  • rozliczenia finansowe dot. praktycznej części szkoleń

Wymagania:

  • biegła, praktyczna znajomość programów MS Office (Word, Excel) oraz programów użytkowych Windows
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • obowiązkowość, systematyczność, bardzo dobra organizacja pracy
  • elastyczność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • miejsce zamieszkania w Bielsku-Białej lub najbliższej okolicy

Firma oferuje:

  • ciekawą, stabilną, stałą pracę w bardzo przyjaznym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA