NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zawód: Lektor
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Świat Języków Obcych TIME specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Jesteśmy placówką edukacyjną, która istnieje na rynku od 2001 roku. Prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w terminach ustalonych z naszymi Klientami. Posiadamy oddziały w Bielsku-Białej oraz oddział w Bystrej.

Opis stanowiska:

Świat Języków Obcych Time (Bielsko-Biała i/lub Bystra) poszukuje lektorów/nauczycieli języka niemieckiego do przeprowadzenia nowych kursów w 2018 roku.

Wymagania:

[1] wykształcenie wyższe kierunkowe;

[2] komunikatywność;

[3] wysoka kultura osobista;

[4] kreatywność;

[5] mile widziane doświadczenie w zawodzie lektora/nauczyciela.

Firma oferuje:

Oferujemy atrakcyjną pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie w Bielsku-Białej i okolicach (sieć szkół).

Dopasowujemy się do Państwa dyspozycyjności. Możemy zaoferować poprowadzenie mniejszych i większych bloków zajęć w jeden lub więcej dni w tygodniu w ustalonych godzinach.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA