Tłumacz koordynator z językiem gruzińskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-03-04

Firma SQS Solutions Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy, detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

tłumacz, koordynator ze znajomością języka gruzińskiego.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • organizacja i planowanie codziennej pracy zespołu pracowników
  • dbanie o realizację wyznaczonych celów
  • realizacja zamówień klientów
  • aktywna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa
  • prowadzenie dokumentacji (rozliczanie czasu pracy podległych pracowników)
  • czuwanie nad przestrzeganiem terminów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji, współpraca z innymi komórkami firmy
  • koordynacja projektów

Wymagania:

  • znajomość języka gruzińskiego
  • dodatkowa znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność
  • chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku koordynatora (lidera)
  • doświadczenie w branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na pełen etat
  • przyjazne środowisko pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • możliwość dalszego rozwoju

Zawód:
Tłumacz
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-02-2021
Oferta wygasła w dniu:
04-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SMART-HR

Vietnamese Translator

Zawód: tłumacz Rodzaj: umowa o pracę
SMART-HR
SMART-HR
 Praca zdalna
Opole

01-03-2021
Optea sp. z o.o.

TŁUMACZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO / NIEMIECKIEGO praca zdalna ORZECZENIE

 Rekrutacja zdalna
Opole

23-02-2021

TŁUMACZ

Kontakt przez PUP
3000-4000 zł
UoP brutto/mies.
Siemianowice Śląskie

24-02-2021