SERWISANT MASZYN CNC

Firma CUT Service jest dystrybutorem maszyn z obszaru wyposażenia krojowni niemieckiej marki Bullmer oraz hiszpańskiej marki Oteman.

Cut Service dostarcza pełnych rozwiązań w zakresie cutterów jedno i wielowarstwowych, układarek, różnych typów stołów. Uzupełnieniem są magazyny automatyczne, roboty, oprogramowanie CAD, plotery.

Za firmą CUT Service stoi wieloletnie doświadczenie, które dzięki codziennym usługom montażowym, szkoleniowym i serwisowym pozwala dobrać odpowiednie rozwiązanie niemieckiej marki Bullmer do danego typu produkcji i stosowanych materiałów.

CUT Service dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim Klientom wsparcie w zakresie utrzymania ciągłości produkcji i sprawności parku maszynowego poprzez obsługę i serwis na najwyższym światowym poziomie.

Działamy w sposób szybki, prosty i profesjonalny, wykorzystując globalne i lokalne doświadczenia oraz wiedzę centrów serwisowych na całym świecie.

Naszym celem jest dostarczenie kompletnego pakietu produktowo-serwisowego, zapewniającego satysfakcję Klientów przez cały okres użytkowania danego produktu.

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie maszyn oraz doradztwo techniczne,
  • instalacje maszyn (maszyny są wykorzystywane w branżach: meblarskiej, odzieżowej, poligraficznej, skórzanej, lotniczej, namiotach, kompozytach itp. – maszyny tną wiele typów materiałów poza drewnem, metalem i szkłem) w siedzibach klientów firmy na terenie całej Polski,
  • przeprowadzanie szkoleń z obsługi maszyn,
  • usuwanie awarii: telefoniczne, zdalne oraz osobiste u klienta,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
  • praca mobilna (w przypadku wyjazdów służbowych), praca stacjonarna w biurze w Bielsku-Białej od 8-16 (w przypadku braku wyjazdów służbowych).

Wymagania:

  • znajomość podstaw elektroniki i mechaniki,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub/i wykształcenie kierunkowe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego (swobodne pisanie i mówienie w przynajmniej jednym z tych języków, umożliwiające kontakt z centralą w Niemczech),
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych od poniedziałku do piątku,
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami.

Oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia: telefon, komputer, samochód,
  • szkolenia techniczne,
  • kontakt z innowacyjnymi technologiami.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
CUT Service

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Cut Service Gibas Mariusz 43-382 Bielsko-Biała ul. Tadeusza Regera 61, NIP: 547-155-44-10. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
05-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MONTAŻYSTA-SERWISANT

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa na okres próbny
PREVAC sp. z o.o.
od 4120 zł
UoP brutto/mies.
Rogów

26-01-2021
od 4120 zł

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
A.G.Serwis Grzegorz Adamski
od 2800 zł