Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.03.2024

Nauczyciel do przedszkola,

Przedszkole
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Przedszkole zatrudni nauczyciela.
Obowiązki: • Prowadzenie zajęć zgodnie z obowiązującym programem nauczania, • Sprawowanie opieki nad grupą dzieci

Wymagania

• Wykształcenie wyższe pedagogiczne (edukacja wczesnoszkolna) • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym,

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę • Wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego • Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji • Przyjazną i miłą atmosferę w pracy.
Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
osobowych zawartych w niniejszym dokumencie
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z
dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych
osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz
zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu
takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(RODO)