NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator obrabiarek CNC do przyuczenia

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

PHU EMTEX to firma prywatna, która specjalizując się w obróbce skrawaniem działa na rynku od 1992 r. Siedziba zakładu wraz z halami produkcyjnymi mieści się w Bielsku-Białej. Od momentu powstania firma ukierunkowała swoje działania na produkcję seryjną, wykonywaną na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Opis stanowiska:

  • prace przy obróbce metali,
  • obsługa maszyn CNC.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi przyrządów pomiarowych,
  • umiejętność pracy zespołowej, gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie, motywacja i chęć zdobywania wiedzy, oraz nowych kwalifikacji,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach numerycznych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia w obsłudze maszyn CNC/ do przyuczenia

Jak aplikować - informacje