Młodszy specjalista ds. planowania produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-02-27

IDES od 25 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł kosmetyczny poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego specjalisty ds. planowania produkcji

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja zaopatrzenia i zapewnienie dostępności materiałów niezbędnych do produkcji
  • Kontrola poziomu zapasów magazynowych w stosunku do zamówień
  • Tworzenie harmonogramów produkcji oraz sporządzanie raportów
  • Współpraca z Działem Zakupów odnośnie dostaw komponentów
  • Sprawdzanie i rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • Komunikacja i koordynacja przepływu informacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesów

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem planowania produkcji
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niekorporacyjną i miłą atmosfere pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
Zawód:
Specjalista ds. Zarządzania
Miejsce pracy:
Konstantynów Łódzki
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
28-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
27-02-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)