NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACOWNIK DS. TECHNICZNEGO UTRZYMANIA OBIEKTU

Zawód: Kierownik
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
KLIENT PORTALU

Opis stanowiska:

  • organizacja, nadzór i koordynacja prac dotyczących napraw technicznych obiektu,
  • współpraca w w/w zakresie z firmami serwisowymi oraz administratorem obiektu,
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych
  • nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • organizacja przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych,
  • udział w komisjach odbioru technicznego i przekazywanie do eksploatacji środków trwałych, realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu,
  • planowanie dostawy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,
  • składanie zamówień na nowy sprzęt,
  • współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Znajomość przepisów BHP,
  • znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu,
  • mile widziane 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność , sumienność, komunikatywność , samodzielność oraz bardzo dobra organizacją pracy.

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zdobywanie dodatkowych umiejętności.

Jak aplikować - informacje

POLECANY PRACODAWCA