NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

pracownik produkcji - praca od zaraz!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu najnowocześniejszych budynków na świecie? Z nami to możliwe! Dla naszego Klienta, prestiżowej firmy z branży budowlanej poszukujemy pracowników produkcyjnych. Jeśli jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją karierę zawodową lub masz już doświadczenie zawodowe, które chciałabyś/chciałbyś rozwijać zapraszamy do aplikowania na naszą ofertę. Nie czekaj i zaaplikuj już dzisiaj! Pracę możesz rozpocząć od zaraz!

ZADANIA:

- wsparcie w zakresie obróbki powierzchniowej profili aluminiowych

- kontrola jakości materiału

- obsługa maszyn

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie III zmianowym

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- zaangażowanie i chęć do pracy

Firma oferuje:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z możliwością przejęcia i zatrudnienia stałego

- wynagrodzenie zasadnicze godzinowe (15,00 zł brutto lub 14,00 zł brutto – stawka jest uzależniona od stażu pracy)

- premię za obecność i dofinansowanie w postaci doładowania kart Ticket Restaurant

- atrakcyjne benefity: karta sportowa OK System (już od 40zł/miesięcznie) oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe PZU

- wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas

- pracę w młodym i dynamicznym zespole

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA