NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pomocnik drukarza

Zawód: Drukarz
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Przedsiębiorstwo Poligraficzne Dial Poland sp. z o.o powstało w roku 1994 z inicjatywy znanej włoskiej firmy działającej w branży poligraficznej.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie materiałów i surowców do produkcji
  • współpraca z Drukarzem w procesie produkcyjnym
  • wsparcie obsługi maszyn drukarskich
  • udział przy wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyn do druku
  • pomaganie w procesie druku
  • dbanie o czystość i porządek na maszynie oraz zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • ochrona środowiska w podległym obszarze

Wymagania:

  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • punktualność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane doświadczenie w druku offsetowym lub flexo
  • mile widziani absolwenci szkoły poligraficznej

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA