NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Serwisant kas fiskalnych

Zawód: Serwisant
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

PINNEX Info to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm wdrożeniowych branży fiskalnej.  Realizujemy projekty zarówno dla największych klientów o zasięgu ogólnopolskim o dużej złożoności technicznej i logistycznej, szerokim zakresie funkcjonalnym, jak i dla małych działających w środowisku lokalnym. Kompleksowa obsługa klienta poprzez dostarczanie rozwiązań opartych o najnowocześniejsze technologie i współpracę z najlepszymi producentami realizowana jest z całą konsekwencją od początku funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Opis stanowiska:

  • praca w dni robocze od 8:30 do 16:30
  • obsługa klientów na terenie Bielsko-Biała, rej.Katowic
  • raportowanie
  • wykonywanie prac zleconych przez kierownika wynikającyhc z bieżących zadań

Wymagania:

  • podstawowa znajomość elektroniki
  • umiejętność organizacji pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • sumienność oraz odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA