NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Zawód: Mechanik
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Drukarnia Dimograf to jedna z pięciu największych drukarni wydawniczych w Polsce. W ostatnich latach eksportuje ok. 80% produkcji do krajów europy zachodniej W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko : Specjalista ds. Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw urządzeń i maszyn na terenie hali oraz okresowych przeglądów (w tym również wykonywanie przezbrojeń maszyn i prac konserwacyjnych i prewencyjnych)
  • realizacja pod kierunkiem przełożonego projektów przeróbek, modyfikacji i usprawnień
  • współpraca z innymi członkami zakładu w celu realizacji zadań

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub wyższe z zakresu nauk technicznych w szczególności z zakresu elektryki, mechaniki lub automatyki
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w pracy związanej z wykonywaniem, usuwaniem awarii i prowadzeniem napraw maszyn i urządzeń
  • analityczne myślenie, doskonała organizacja pracy oraz dokładność w działaniu
  • samodzielność i otwartość na podejmowanie nowych wyzwań zawodowych

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zdobywanie doświadczenia w nowoczesnym i innowacyjnym parku maszynowym
  • stabilne zatrudnienie w firmie na umowę o pracę na pełny etat w systemie zmianowym
  • przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy
  • szkolenie wdrożeniowe i niezbędne do realizacji zadań narzędzia pracy
  • motywująca polityka płacowa

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA