NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Inspektor nadzoru inwestorskiego

Zawód: Inżynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

Celem działalności jednostki jest pełnienie funkcji zarządcy dróg i zarządu ruchu na drogach publicznych w granicach administracyjnych miasta Bielska-Białej.

Opis stanowiska:

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej ul. Michała Grażyńskiego 10, 43-300 Bielsko-Biała

Ogłasza nabór na 2 wolne stanowiska urzędnicze

(1 stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy, 1 stanowisko w niepełnym wymiarze czasu pracy - 1/2 etatu)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru lub Inżyniera Projektu, w oparciu o art. 25 Ustawy Prawo Budowlane oraz umowy między Miejskim Zarządem Dróg w Bielsku-Białej a Wykonawcą na zadaniach prowadzonych przez MZD w Bielsku-Białej
  • przygotowanie materiałów w zakresie warunków technicznych do przetargów na zadania realizowane przez Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej
  • udział w pracy komisji przetargowej
  • planowanie, organizowanie bieżącego utrzymania i kontrola stanu nawierzchni na wyznaczonych drogach będących w administracji Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej
  • kontrola wykonywanych robót pod względem zgodności z dokumentacją projektową, jakości i ilości
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z Radami Osiedli w zakresie planów robót i ich realizacji oraz koordynacja prac w obrębie danej Rady

Warunki pracy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Praca w budynku Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej przy ul. Michała Grażyńskiego 10, biura usytuowane na parterze i pierwszym piętrze, brak windy. Ciągi komunikacyjne nie umożliwiają poruszanie się wózkami inwalidzkimi.

  • praca biurowa przy użyciu takich urządzeń jak: komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów, faks, aparat fotograficzny
  • stanowisko pracy związane z pracą przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, współpracą z pracownikami z innych zespołów, kontaktami osobistymi i telefonicznymi z wykonawcami robót
  • praca obejmuje zasięgiem drogi administrowane przez MZD w granicach administracyjnych miasta z wykorzystaniem samochodu służbowego nieprzystosowanego do używania przez osoby z niepełnosprawnością ruchową w charakterze kierującego
  • na stanowisku pracy brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Miejskim Zarządzie Dróg w Bielsku-Białej w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, kształtuje się na poziomie powyżej 6%.

Wymagania:

  • obywatelstwo: polskie
  • wykształcenie: wyższe techniczne w zakresie inżynierii lądowej – kierunek drogowy lub mostowy
  • uprawnienia budowlane preferowane w specjalności drogowej
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 4-letni staż pracy udokumentowany świadectwami pracy
  • zaświadczeniami o zatrudnieniu w ramach umowy o pracę
  • bardzo dobra znajomość  prawa budowlanego
  • znajomość Specyfikacji Technicznych (S.T.W. i O.R.B.) - dla robót drogowo mostowych  - wydanych przez G.D.D.K. i A
  • prawo jazdy kat. B
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych
  • nieposzlakowana opinia

Dodatkowe:

  • umiejętność obsługi programów komputerowych (w szczególności pakietów biurowych MS Office, Autocad)
  • umiejętność rzeczowej argumentacji i klarownego sposobu przedstawiania poglądów
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność do pracy pod presją czasu oraz stresu
  • umiejętność zarządzania swoim czasem, dobra organizacja pracy, samodzielność

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA