NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. Rozwoju Produktów - anglojęzyczny / niemieckojęzyczny

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

PHU EMTEX to firma prywatna, która specjalizując się w obróbce skrawaniem działa na rynku od 1992 r. Siedziba zakładu wraz z halami produkcyjnymi mieści się w Bielsku-Białej. Od momentu powstania firma ukierunkowała swoje działania na produkcję seryjną, wykonywaną na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Opis stanowiska:

Firma Emtex aktualne poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Rozwoju Produktów -  anglojęzyczny lub niemieckojęzyczny

  • tłumaczenia
  • prowadzenie negocjacji
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • tworzenie strategii marketingowej grupy produktów , wprowadzanie produktów na rynek
  • analiza danych rynkowych dotyczących segmentu rynku, klientów, wyników sprzedaży/ monitoring trendów rynkowych
  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranego produktu lub grupy produktów

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie min. średnie - mile widziane techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, współpracy z klientem
  • kreatywność, pomysłowość
  • motywacja, zaangażowanie i orientacja na osiągnięcie wyników
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność efektywnej i samodzielnej organizacji czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje:

  • dynamiczną pracę w przyjaznym zespole
  • stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA