NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator maszyn w naszym oddziale w Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Trelleborg jest światowym liderem rozwiązań uszczelnień polimerowych, które uszczelniają, tłumią i chronią krytyczne aplikacje w wymagającym środowisku. Nasze innowacyjne techniczne rozwiązania zwiększają wydajność dla klientów w zrównoważony sposób.

Będąc częścią Grupy Trelleborg, Trelleborg Sealing Solutions jest wiodącym światowym dostawcą polimerowych rozwiązań uszczelniających.

Ponad 20 zakładów przemysłowych oraz 40 centrów marketingowych na całym świecie wspiera naszych klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, w tym lotniczy i samochodowy.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn typu wtryskarki i zgrzewarki oraz innych urządzeń produkcyjnych.
  • przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości produktu

Wymagania:

Wymagania:

  • sprawność manualna,
  • dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z zakładem, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn
  • Możliwość przyuczenia do zawodu,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • Pakiet socjalny (bony świąteczne Sodexo, dofinasowania do książek, wczasów, zapomogi indywidualne),
  • Przyjazną atmosferę pracy w bezpiecznym środowisku pracy,
  • Dobry dojazd z Bielska,
  • Twój wiek nie ma dla nas znaczenia.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA