NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik analizy kredytowej_p.administracyjna dla osób ze sprzedaży kredytów/pożyczek

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa na okres próbny

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Działamy na polskim rynku od ponad 14 lat i współpracujemy z grupą 3 000 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,8 miliarda złotych.

Opis stanowiska:

Pracujesz w sprzedaży pożyczek/ kredytów ?

Chcesz zamienić pracę w bezpośredniej obsłudze klienta na pracę administracyjną
w obszarze dokumentacji pożyczkowej?

Tu jest Twoje miejsce.

  • Obsługa wniosków kredytowych w wewnętrznym systemie informatycznym,
  • Ocena ryzyka kredytowego wniosków o pożyczkę,
  • Kontrola poprawności i kompletności podpisanych umów pożyczkowych,
  • Podejmowanie decyzji o uruchomieniu pożyczek,
  • Archiwizowanie korespondencji i prowadzenie odpowiednich ewidencji.

Wymagania:

Oczekiwania względem kandydata:

  • Znajomość dokumentacji kredytowej/ pożyczkowej,
  • Zdolność weryfikowania informacji i analizy faktów,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy i samodzielność,
  • Umiejętność działania w grupie i pod presją czasu,
  • Komunikatywność,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Firma oferuje:

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

  • Długoterminową umowę o pracę w celu zastępstwa, z perspektywą pozostania w strukturze Spółki,
  • Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego w dużej, stabilnej firmie, będącej jednym z liderów rynku finansowego,
  • Współpracę z doświadczonym, profesjonalnym zespołem, w przyjaznej atmosferze,
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,
  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA