Czy to Twoja firma?

Funadacja Bajkowy Las praca

Opole
Funadacja Bajkowy Las najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Opole
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Funadacja Bajkowy Las

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Funadacja Bajkowy Las

Praca Funadacja Bajkowy Las - oferty archiwalne

  • Ref - nauczyciel wspomagający

    Funadacja Bajkowy Las
    • Łubniany
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe typ pedadogiczny ( zmiana wymagań- aneks nr 2 z 14.02.2024 do umowy o refundację ), staż pracy - brak wymagań.

        Kolejna!!!! giełda pracy w dniu 27 marca 2024 r. godz. 9.00 w PUP OPOLE ul. Hubala 21 sala nr 14 ( I piętro); co 15 min. 1 osoba
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu