Czy to Twoja firma?

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP praca

Warszawa
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł serwis / montaż

Oferty pracy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. księgowości

    SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa programów bankowości elektronicznej, przygotowywanie przelewów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych w PLN i walutach obcych;
      - prowadzenie kasy gotówkowej i księgowanie raportów kasowych;
      - dekretowanie i księgowanie faktur sprzedaży i zakupu;
      - kontrola, monitorowanie i analiza należności;
      - przygotowywanie potwierdzeń sald oraz wezwań do zapłaty;
      - rozliczenie delegacji pracowników;
      - uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych;
      - dokonywanie przeksięgowań pod dokumentami PK;
      - prowadzenie księgowej ewidencji magazynów, udział w inwentaryzji;
      - współpraca przy rozliczaniu kosztów;
      - współudział w procesie zamykania okresów sprawozdawczych;
      - przechowywanie i archiwizacja dokumentacji księgowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne, średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: - praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności programu MS Excel; zdolności organizacyjne, samodzielność, zdyscyplinowanie i terminowość w wykonywaniu zadań; znajomość obowiązujących przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz zagadnień rachunkowości finansowej; - mile wdziane doświadczenie (w szczególności w firmie prowadzącej pełne księgi rachunkowe), - mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SIMPLE ERP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 6.30-14.30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie