Czy to Twoja firma?

Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie praca

Brwinów
Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie

Praca alert - powiadomienia

Praca Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie - oferty archiwalne

  • Młodszy inspektor w biurze obsługi klienta

    Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie
    • Brwinów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta, wraz z budowaniem pozytywnych relacji. Przygotowywanie umów zaopatrzeniowych wod.-kan., wystawianie faktur VAT, rozpatrywanie reklamacji- udzielanie odpowiedzi w formie pisemnej klientom spółki. Obsługa wewnętrznych systemów/ programów zgodnie z przyjętymi standardami firmy. Bieżąca współpraca z innymi działami. Wynagrodzenie od 4000 zł + nagrody.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Poziom wykształcenia- średnie. Umiejętność obsługi komputera- pakiet MS Office.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Młodszy inspektor w dziale dokumentacji technicznej

    • Brwinów

      Sprawdzanie, analizowanie złożonych wniosków i dokumentów dotyczących warunków przyłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Wydawanie warunków technicznych do projektowania sieci wodnej i kanalizacji sanitarnej wraz z załącznikami mapowymi. Rozpatrywanie zawiadomień o zamiarze rozpoczęcia prac przyłączeniowych, akceptowanie wniosków o zawarcie umów przyłączeniowych. Wydawanie pism, oświadczeń oraz przygotowanie korespondencji dotyczących przyłączeń do sieci i systemu informacji geograficznej, prowadzenie ewidencji dokumentacji. Sprawdzanie dokumentacji powykonawczej nowo wybudowanych odcinków sieci wodno-kanalizacyjnej i wprowadzenie jej do systemu. Wynagrodzenie od 4000 zł + nagrody.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Poziom wykształcenia- wyższe. Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Znajomość podstaw Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków. Umiejętność obsługi komputera, w szczególności Pakiet MS Office. Czynne prawo jazdy kategorii B. Wymagana samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w podejmowaniu działań.

      Oferujemy

Pracodawcy w Brwinowie