Czy to Twoja firma?

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, HANDEL ARTYKUŁAMI KRAJOWYMI I ZAGRANICZNYMI Dorota Glińska praca

Radom
SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I ALKOHOLI
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, HANDEL ARTYKUŁAMI KRAJOWYMI I ZAGRANICZNYMI Dorota Glińska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Radom
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, HANDEL ARTYKUŁAMI KRAJOWYMI I ZAGRANICZNYMI Dorota Glińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, HANDEL ARTYKUŁAMI KRAJOWYMI I ZAGRANICZNYMI Dorota Glińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, HANDEL ARTYKUŁAMI KRAJOWYMI I ZAGRANICZNYMI Dorota Glińska - oferty archiwalne

  • 127 - sprzedawca

    SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, HANDEL ARTYKUŁAMI KRAJOWYMI I ZAGRANICZNYMI Dorota Glińska
    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, wykładanie, metkowanie towaru.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomiu