Czy to Twoja firma?

USŁUGI ŚLUSARSKIE NOW-MET NOWAKOWSKI MARCIN praca

Międzyrzec Podlaski
Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
USŁUGI ŚLUSARSKIE NOW-MET NOWAKOWSKI MARCIN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy USŁUGI ŚLUSARSKIE NOW-MET NOWAKOWSKI MARCIN

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI ŚLUSARSKIE NOW-MET NOWAKOWSKI MARCIN

  • Spawacz

    USŁUGI ŚLUSARSKIE NOW-MET NOWAKOWSKI MARCIN
    • Międzyrzec Podlaski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Pomoc spawacza

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca USŁUGI ŚLUSARSKIE NOW-MET NOWAKOWSKI MARCIN - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Zakres obowiązków

      cięcie metali,szlifowanie spawów, czyszczenie i malowanie metali

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Międzyrzecu Podlaskim