Czy to Twoja firma?

TRANS-DAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Źródła
TRANS-DAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy TRANS-DAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANS-DAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TRANS-DAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TRANS-DAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik do sprzątania powierzchni biurowej

    TRANS-DAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Źródła
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie powierzchni biurowej, sprzątanie łazienek i części wspólnej, odkurzanie, mycie podłóg, praca w godz. 7-15 lub 8-16 , w ramach um. zlecenia .
      Zapewniony niezbędny sprzęt.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, zasadnicze branżowe, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące, średnie branżowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 153,38 PLN
  • Kierowca samochodu dostawczego (bus) kat. b

    • 4 600 zł / mies.
    • Wrocław
    • pełny etat

      Załadunek i rozładunek pojazdu, stały kontakt z dyspozytorami, dbanie o stan techniczny i wizualny pojazdu oraz zgłaszanie ewentualnych awarii i usterek, odpowiednie zabezpieczanie przewożonego towaru, przestrzeganie terminowości realizowanych tras.
      Praca w gozianch 6-22
      Kontakt z pracodawcą: martyna.kolodziej@transdan.com lub 602422031

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kategoria - B
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy dowolny, prawo jazdy kategoria - B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Źródłach