Czy to Twoja firma?

WRÓBEL EWA, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Wróbel praca

Rzeszów
WRÓBEL EWA, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Wróbel najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy WRÓBEL EWA, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Wróbel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WRÓBEL EWA, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Wróbel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WRÓBEL EWA, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Wróbel poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WRÓBEL EWA, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Wróbel - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    WRÓBEL EWA, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Wróbel
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia z pracodawcą

      Wymagania

      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE I DYSPOZYCYJNOŚĆ, MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU ZA GRANICĘ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 8 500 PLN
  • Kierowca kat. c+e

    • 4 500 zł / mies.
    • Rzeszów
    • pełny etat

      PRACA NA TERENIE POLSKI

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: KIEROWCA KAT C+E
      • Inne wymagania: KURS NA PRZEWÓZ RZECZY, KARTA KIEROWCY, PRAWO JAZDY KAT. C+E, MILE WIDZIANE DOŚWAIDCZENIE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rzeszów

      PRACA - TYNKI PRZECIWPOŻAROWE

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE I DYSPOZYCYJNOŚĆ, MOŻLIWOŚĆ PRACY ZA GRANICĄ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Rzeszowie