E&A Agencja Zatrudnienia (nr KRAZ 385)

MAGAZYNIER Z WÓZKIEM EPT (BILET GRATIS)

  • Holandia zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Praca w centrum dystrybucyjnym GXO zajmującym się zbieraniem zamówień do sklepu internetowego Lidl w miejscowości Venlo. Produkty NO FOOD, które można zamówić na ich stronie internetowej również w Polsce – artykuły gospodarstwa domowego (tv, lodówki, pralki), produkty ogrodowe, odzież.

Stanowisko - Operator wózka EPT. Wymagany 1 miesiąc doświadczenia. Jeżeli kandydat nie ma holenderskiego certyfikatu - możliwość kursu na miejscu w NL.

Zakres obowiązków

Obsługa wózka widłowego EPT oraz obowiązki magazynowe.

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • min. 1 miesiąc doświadczenia na wózku EPT
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem urlopowym oraz rezerwami na poczet dni urlopu: 15,86 €/h brutto (13,32€/h brutto + 2,54 €/h brutto)
  • praca w systemie jednozmianowym 7.30-16.30
  • sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem również online
  • umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich oraz dostęp do platformy internetowej, gdzie znajdziesz przejrzyste cotygodniowe zestawienia przepracowanych godzin i kosztów, kontrakty, jaarograaf
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski po wcześniejszym ustaleniu z pracodawcą
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia.
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest E&A Sp. z o.o. 45-064 Opole Kołłątaja 3/1, NIP: 7561809719. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez E&A Sp. z o.o. 45-064 Opole Kołłątaja 3/1, NIP: 7561809719 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)