JOBWISE

Mechanik samochodowy bez wymaganego języka niemieckiego / Ketzin i Hemau OD ZARAZ!

  • Umowa o pracę
    18 000-19 000 zł brutto / mies.
  • Niemcy zagranica

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,
dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :

Mechanik samochodowy bez wymaganego języka niemieckiego

Lokalizacje:

14669 Ketzin (Brandenburgia)

93155 Hemau (Bawaria)

Zakres obowiązków

  • ogólne prace serwisowe
  • wymiana tarcz i klocków hamulcowych na każdą oś
  • montaż/wymiana kół i opon na oś
  • wymiana żarówek (reflektory/kierunkowskazy/wnętrze itp.)
  • serwis klimatyzacji (przegląd + płyny)
  • inne standardowe naprawy w pojazdach różnych modeli i marek

Wymagania

  • własne auto
  • doświadczenie na oferowanym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w warsztacie samochodowym

Oferujemy

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2700-2900 €-netto
  • brak Zeitkonta oraz możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jednoosobowe z dostępem do bezpłatnego wi-fi
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora
  • Administratorem danych osobowych jest JOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKI 04-238 Warszawa ul. Szpacza 12/73, NIP: 8871724538. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia tej i przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę oraz na przechowywanie moich danych w tym celu przez rok.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)