ARCH.P.M. 1 Sp. z o.o.

Asystent architekta

  • Wrocław, dolnośląskie

Architekt

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

ARCH.P.M. to biuro projektowe z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się obsługą procesu inwestycyjnego obiektów usługowych, przemysłowych, mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych. Cenimy osoby wykazujące inicjatywę w działaniu i posiadające wysoką kulturę pracy którym zaproponujemy pracę w młodym, ale doświadczonym zespole.

Biuro architektoniczne, w związku z planami zwiększenia zespołu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Astystenta Architekta / Astystenta Projektanta

Zatrudnimy absolwentów kierunków architektura i urbanistyka lub ochrona zabytków. Oferujemy pracę przy zróżnicowanych projektach obiektów usługowych, mieszkaniowych wielo i jednorodzinnych. Gwarantujemy możliwość rozwoju, więc jeśli dążysz do tego aby zostać samodzielnym projektantem to jest to propozycja dla Ciebie.

Zakres obowiązków

  • Praca przy koncepcjach, projektach architektoniczno budowlanych, technicznych i wykonawczych: Wykonaywanie rysunków CAD na każdym z ww etapów.
  • Przygotowanie dokumentacji do urzędów oraz na budowę: Opracowanie projektów w wersji cyfrowej oraz drukowanej. Pomoc przy kompletowaniu i przekazywaniu dokumentacji.
  • W zalezności od umiejętności i doświadczenia praca przy koordynacji i korespondencji urzędowej: koordynacja międzybranżowa, przygotowywanie wniosków, odpowiedzi na pisma.

Zakres obowiązków ma charakter orientacyjny. Każdorazowo zakres dostosowujemy do umiejętności i doświadczenia naszych pracowników.

Wymagania

  • Tylko Absolwenci kierunku Architektura i Urbanistyka, lub Ochrona Zabytków na wydziale Architektury.
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad.
  • Zaangażowanie i terminowość.
  • Odpowiedzialność i dbałość o powierzone zadania.
  • Pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć do podnoszenia swoich umiejętności.
  • Sumienność i dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Jeżeli nie masz doświadczenia na takim stanowisku, ale spełniasz powyższe kryteria to też napisz.

    Prosimy o przesyłanie portfolio, przykładowych projektów, rysunków na rektutacja_arch@wp.pl, formularz na stronie , lub w odpowiedzi na ogłoszenie.

Oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość poznania pełnego procesu projektowego oraz odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień.
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Administratorem danych osobowych jest ARCH.P.M. 1 Sp. z o.o. 53-333 Wrocław Powstańców Śląskich 112, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARCH.P.M. 1 Sp. z o.o. 53-333 Wrocław Powstańców Śląskich 112, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)