KOKO sp. z o.o.

Specjalista ds Kadr i Płac

  • Dulowa, małopolskie pow. chrzanowski

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

W związku z intensywnym rozwojem firmy i chęcią zbudowania własnego działu kadr poszukujemy Specjalistę ds kadr i płac

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy,
  • Prowadzenie akt osobowych oraz pozostałej dokumentacji personalnej,
  • Kontrolowanie zmian zachodzących w przepisach,
  • Aktualizacja, opracowywanie oraz wdrażanie regulacji wewnętrznych na firmie,
  • Obsługa umów cudzoziemców – praktyczna znajomość procedury zatrudniania,
  • Tymczasowa współpraca z zewnętrzną firmą obsługującą kadry naszej firmy,
  • Przygotowywanie deklaracji i dokumentacji na rzecz ZUS, US, GUS, PFRON.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum przez dwa lata,
  • Znajomość prawa pracy, procesów kadrowo-płacowych, RODO,
  • Chęć i gotowość do ciągłego aktualizowania swojej wiedzy,
  • Znajomość programu Płatnik, pakietu Microsoft Office,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Gratyfikant,
  • Wysoka komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • Samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i zajmowanego stanowiska,
  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • ubezpieczenie grupowe.
  • Administratorem danych osobowych jest KOKO sp. z o.o. 32-065 Krzeszowice Rynek 10A, NIP: 5130279931. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych dla tej rekrutacji jest wyrażona automatycznie poprzez wysłanie aplikacji. Kandydat nie musi umieszczać jej w CV.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)