WASKO Spółka Akcyjna

Automatyk – Projektant

  • Gliwice, śląskie

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy jedną z największych polskich firm wdrażających nowoczesne technologie. Nasza siedziba główna znajduje się w Gliwicach, a oddziały firmy są rozmieszczone w kilkunastu miastach na terenie kraju. Zajmujemy się projektowaniem i integracją rozwiązań informatycznych, automatyki przemysłowej, telekomunikacji i elektroniki.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, konfiguracja i wdrażanie systemów Automatyki,
  • Programowanie sterowników PLC,
  • Projektowanie i tworzenie schematów elektrycznych (zakres automatyki),
  • Wdrażanie i uruchamianie systemów na obiektach,
  • Tworzenie dokumentacji technicznych,
  • Wykonywanie ofert systemów automatyki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Poczucie estetyki,
  • Umiejętność programowania sterowników PLC,
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych (Modbus, Ethernet/IP)
  • Znajomość obsługi komputera (Windows, Linux),
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, dokumentacji technicznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),
  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność komunikacji i pracy w Zespole,
  • Możliwość wyjazdów służbowych.
  • Wykształcenie średnie/wyższe w zakresie automatyki / elektryk,
  • Znajomość sterowników PLC (np. Siemens, Allen-Bradley, Schneider Electric, Emerson),
  • Znajomość środowiska projektowego EPLAN Electric, AutoCad
  • Prefabrykacja szaf AKPiA,
  • Uprawnienia grupy G1 (elektryczne).

To oferujemy

  • pracę hybrydową w biurze w Gliwicach + delegacje w Polsce
  • pracę w stabilnej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • realny wpływ na realizowane projekty
  • atrakcyjne narzędzia pracy
  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych - zwiedzanie kraju i zagranicy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WASKO Spółka Akcyjna 44-100 Gliwice ul. Berbeckiego 6, NIP: 9542311706 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)