SMART-HR

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Zabrze, śląskie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjno-instalatorskiej z branży elektronicznej, działającej w obszarze nowych technologii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze, woj. śląskie

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na terenie całego kraju,
  • Planowanie i podejmowanie aktywności sprzedażowych zapewniających realizację założonego budżetu,
  • Obsługę zapytań ofertowych,
  • Analizę dokumentacji przetargowej oraz opracowanie dokumentów do przetargów,
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta, badanie potrzeb oraz zadowolenia klienta ze współpracy,
  • Prowadzenie negocjacji z Klientami,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów statusu realizacji zadań.

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług w obszarze B2B,
  • Mile widziane doświadczenie w branży elektroniki, teletechniki, budowlanej, inwestycji publicznych, budowy obiektów, dróg itp.
  • Łatwości nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Znajomości technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Postawy proaktywnej i nastawienia na realizację określonych celów sprzedażowych,
  • Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii rocznej,
  • Samodzielne stanowisko oraz możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach merytorycznych oraz sprzedażowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)