• Jaworze, śląskie pow. bielski

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Franczyza

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Pracownik stacji paliw

Szukamy pracownika na stację paliw Circle K w Jaworzu.

Jeśli jesteś osobą energiczną, zorientowaną na klienta i zainteresowaną pracą na stacji paliw, to ta oferta jest dla Ciebie! Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: biuro@merkury-jaworze.pl lub dostarczenie go osobiście do biura stacji paliw Circle K ul. Bielska 56 w Jaworzu. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego budowania sukcesu.

Zakres obowiązków

  • Obsługa klientów na stacji paliw
  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej
  • Uzupełnianie towarów, przyjmowanie dostaw
  • Zapewnienie czystości i porządku na terenie stacji
  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z pracą na stacji paliw

Wymagania

  • Pełnoletniość
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w weekendy i święta
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • Szkolenia wprowadzające i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Administratorem danych osobowych jest ZHU "MERKURY" Grzegorz Jaszczurowski 43-385 Jasienica Polna 932, NIP: 9372169852. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.27 gru 2023
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)