• Chojnice, pomorskie pow. chojnicki

Rolnik

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: konieczne: wykształcenie minimum średnie, znajomość zadań wykonywanych przez ARiMR, znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego, znajomość Ustawy z dnia 9 maja 2008 r. o Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ( z późn. zm.), bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office). Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.
    Dokumenty aplikacyjne proszę składać zgodnie z ogłoszeniem na stronie internetowej (). Dokumenty można składać do 31.05.2024 r. Dotyczy naboru OR11/BP203/11/24.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 398 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)