Stażysta w jednostce ratowniczo-gaśniczej (docelowo starszy ratownik)

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: informatyczne lub pokrewne
  • Inne wymagania: wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe, doświadczenie zawodowe: mile widziane czynne uczestnictwo jako członek OSP w działaniach lub akcjach ratowniczych,
    uprawnienia:
    1) wykształcenie informatyczne (lub pokrewne),
    2) prawo jazdy kat. C, C+E, D,
    3) uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego w kategorii IP (zakres uprawnienia: podesty ruchome przejezdne, samojezdne montowane na pojeździe),
    4) uprawnienia do napełniania zbiorników przenośnych, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (zakres uprawnienia: gazy sprężone-butle),
    5) uprawnienia stermotorzysty żeglugi śródlądowej lub sternika motorowodnego,
    6) uprawnienia SEP lub SPE dotyczące urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1 kV, agregatów prądotwórczych,
    7) uprawnienia operatora spalinowych pilarek łańcuchowych.
    inne:
    1) posiadać obywatelstwo polskie,
    2) korzystać z pełni praw publicznych,
    3) być nie karanym za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
    4) posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby w PSP (badanie przeprowadzane jest przez komisję lekarską podległą ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych na wniosek komendanta jednostki PSP),
    5) posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 432 do 5 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: rozpoczęcie pracy III kwartał2024/IV kwartał 2024, zatrudnienie na czas niekreślony po odbyciu 3 letniej służby przygotowaczej. Stabilność zatrudnienia, dodatkowe trzynaste wynagrodzenie w skali roku, nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)