Barista - szkolenia pokazowe

Stalgast Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

Prezentowanie i doradztwo w zakresie oferowanych produktów w szczególności ekspresów do kawy oraz wyposażenia barów,
Prowadzenie szkoleń produktowych,
Umiejętności doradztwa klientom i zapewnienia im odpowiednich informacji na temat ekspresów do kawy,
Budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami,
Monitorowanie rynku i konkurencji, identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych,
Udział w targach i eventach,
Tworzenie konceptów kawowych,
Testowanie nowych urządzeń do oferty,
Tworzenie komunikacji marketingowej i sprzedażowej dotyczącej promowanych produktów.

Nasze wymagania

min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży, w tym praca jako barista/barman,
znajomość rynku gastronomicznego i aktualnych trendów,
pasja i wiedza z zakresu kawy oraz ekspresów do jej przygotowywania,
doświadczenie w pracy z klientami oraz wysoki poziom umiejętności ----sprzedażowych oraz interpersonalnych,
kreatywność w promowaniu produktów i tworzenie strategii sprzedażowych,
systematyczność i samodyscyplina w prowadzeniu działań promocyjnych.
dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

wynagrodzenie zgodne ze standardem rynkowym w oparciu o umowę o pracę,
prywatna opieka medyczna (PZU Zdrowie/ Medicover),
ubezpieczenie na życie,
możliwość skorzystania z karty multisport,
niekorporacyjna atmosfera i otwarta komunikacja,
niewielki i efektywnie współpracujący zespół ekspertów w swojej dziedzinie,
duże nastawienie na wewnętrzną i regularną wymianę wiedzy,
pakiety zniżek na wybrane produkty Stalgast,
kompleksowe wdrożenie do pracy,
dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)