Randstad Polska Sp. z o.o.

Asystent ds. księgowości (O2I Assistant)

  • Warszawa, mazowieckie

Asystent

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca hybrydowa

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Poszukujemy osoby, która dzięki dobrej znajomości języka angielskiego będzie mogła rozwijać swoje umiejętności w dynamicznej pracy w świetnej, międzynarodowej atmosferze.

Jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej, masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe, a może właśnie takiego poszukujesz?

Zaaplikuj już dziś i dołącz do zespołu profesjonalistów naszego Klienta - amerykańskiego międzynarodowego koncernu produkującego artykuły gospodarstwa domowego!

Zakres obowiązków

  • pomoc w przetwarzaniu zamówień, reklamacji
  • rozwijanie skutecznej komunikacji i relacji z klientami w celu ułatwienia skutecznej realizacji zamówień i faktur
  • współpraca z lokalnymi zespołami ds. rozwoju klienta i logistyki w celu zbadania i rozwiązania problemów związanych z zarządzaniem zamówieniami i dostawą
  • wspieranie i egzekwowanie wszystkich zasad sprzedaży
  • zapewnienie, że wszystkie faktury są prawidłowo przetwarzane do dokumentu rozliczeniowego w SAP

Wymagania

  • status studenta bądź absolwenta studiów wyższych
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • dobrye umiejętności organizacyjnych i koordynacyjne
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do nauki i rozwoju
  • doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w systemie hybrydowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia współpracy)
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kafeteria
  • pracę w nowoczesnym biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec
  • dbanie o work life balance i atmosferę w środowisku pracy

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)