Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 22.05.2024
  • Rzeszów, podkarpackie

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

  SIS Industry Solutions Sp. z o.o.

Poszukujemy doświadczonego managera/ki, który/a będzie odpowiedzialny/a za koordynację i zarządzanie naszym cateringiem.

Manager Cateringu

Obowiązki

  • •Zarządzanie codziennym funkcjonowaniem cateringu.
  • •Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju działu cateringowego zgodnie z bieżącymi trendami i potrzebami klientów.
  • •Nadzór nad procesem produkcji posiłków, zapewnienie zgodności z normami dietetycznymi i jakościowymi.
  • •Koordynacja pracy zespołu, nadzór nad rekrutacją i szkoleniem pracowników.
  • •Budowanie pozytywnych relacji z klientami, rozwiązywanie ewentualnych problemów i reklamacji.
  • •Opracowywanie i wdrażanie działań marketingowych mających na celu promocję cateringu dietetycznego.
  • •Tworzenie strategii marketingowej, w tym kampanii reklamowych, promocji, akcji specjalnych itp.
  • •Monitorowanie efektywności działań marketingowych i raportowanie wyników.

Wymagania

  • •Doświadczenie na stanowisku managera w branży gastronomicznej, preferowana znajomość cateringów.
  • •Zdolności przywódcze, umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • •Zrozumienie zasad dietetyki i zdrowego odżywiania.
  • •Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku.
  • •Umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do elastycznego czasu pracy.

Oferujemy

  • •Stabilne zatrudnienie.
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne.
  • •Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIS Industry Solutions Sp. z o.o. 35-016 Rzeszów Hoffmanowej 19, NIP: 8133736632 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa