• Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Prawo/Inżynieria
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 2)
  • Inne wymagania: FORMALNE
    - obywatelstwo polskie,
    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    - wykształcenie wyższe i minimum 2-letni staż pracy lub wykształcenie średnie i minimum 3 - letni staż pracy,
    - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

    KONIECZNE/DODATKOWE
    - doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości, finansów.

    DODATKOWE
    - obowiązkowość, zaangażowanie, dokładność,
    umiejętność stosowana przepisów, komunikatywność, umiejętność współpracy
    w zespole, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
    - ukończone kursy i szkolenia pogłębiające wiedzę z zakresu wymaganego przy niniejszej rekrutacji,
    - znajomość procedur administracyjnych

    GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU

    - prowadzenie kontroli wspólnot mieszkaniowych z uwzględnieniem dokumentacji finansowej i sprawozdawczej,
    - wykonywanie analiz finansowo-księgowych w odniesieniu do
    wspólnot mieszkaniowych,
    - współpraca z pełnomocnikami w zakresie prawidłowości i kontroli rozliczeń we wspólnotach,
    - opiniowanie uchwał wspólnot w aspekcie finansowo księgowym,
    - rozpatrywanie skarg i wniosków, udzielanie odpowiedzi
    na zapytania i pisma interesantów.

    WSKAŹNIK ZATRUDNIENIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze, wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, był niższy niż 6%.

    WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA

    - curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
    - list motywacyjny,
    - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
    - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych
    kwalifikacji i uprawnień zawodowych,
    - kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy,
    - oświadczenie o: posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadaniu nieposzlakowanej opinii, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania
    postępowania rekrutacyjnego na w/w stanowisko; odznaczenie oświadczeń w elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem.
    - kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów.
    OPIS SPOSOBU PRZEPROWADZANIA REKRUTACJI
    Analiza dokumentów, test wiedzy i rozmowa kwalifikacyjna.

    SPOSÓB APLIKOWANIA
    Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.: wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Oferta jest ważna do 07 czerwca 2024 r.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Premie i dodatki:

    - dodatkowe wynagrodzenie roczne,
    - nagrody jubileuszowe,
    - premie uznaniowe,
    - dodatek stażowy,
    - pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport,
    - możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy,
    - terminowość wypłaty wynagrodzenia.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)